پیام رهبرانقلاب

در پی تشیع باشکوه و غیرتمندانه ی پیکر مطهر ۲۷۰ شهید دوران دفاع مقدس با حضور پرشکوه و حماسی مردم تهران، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تقدیر و سپاس صادر کردند. 

بسم الله الرحمن الرحیم 
 
صلوات و سلام خدا بر شهیدان عزیز که مشعل توحید را با ایثار خود بر فراز میهن اسلامی برافروختند و صلوات و تحیات خدا بر شهیدان مظلوم غواص که با ظهور و حضور خود این فروغ خاموش نشدنی را مدد رساندند و پرچم یادهای عزیز و گرانبها و ذخیره های معنوی امت را با شکوهی هر چه تمام تر در کشور برافراشتند. 
 
سلام بر دستهای بسته و پیکرهای ستم دیده شما و سلام بر ارواح طیبه و به رضوان الهی، بال گشوده ی شما. سلام بر شما که بار دیگر فضای زندگی را معطّر و جان زندگان را سیراب کردید. و سپاس بی پایان پروردگار حکیم و مهربان را که در لحظه های نیاز این ملّت خداجوی و خداباور، بشارتهای تردید ناپذیر را بر دلهای بیدار نازل می فرماید و غبارها را می زداید. و سلام بر شما ملّت بزرگ، وفادار، آگاه و مسئولیت پذیر که خطاب لطیف الهی را به درستی می شناسید و می نیوشید و پاسخ می گویید. حضور پرمضمون امروز شما در تشییع این دردانه های به میهن بازگشته یکی از به یادماندنی ترین حوادث انقلاب است. رحمت خدا بر شما. 
 
و سپاس بی حد از خدای مالک دلها و سلام بی پایان بر حضرت بقیه الله روحی فداه که صاحب این ثروت عظیم است.
 والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته 
سید علی خامنه ای
 ۲۶ خرداد ۱۳۹۴
/ 1 نظر / 22 بازدید
خواهر رزمنده

ما اكنون در زماني زندگي مي‌كنيم كه از هر طرف كفار و منافقين براي نابودي اسلامي واين انقلاب اسلامي سينه سپر كرده‌اند و از هيچ جنايتي دريغ ندارند از قبيل كشتن پير و جوان و سوزاندن طفل پنج ساله و ترور كردن بهشتي‌ها و مطهري‌ها و رجايي‌ها و ... اما خواهر و برادر، اين وظيفة فردفردماست كه از اسلام و انقلابمان – كه از خون هزاران شهيد پاي گرفته است- دفاع كنيم و براي تداوم بخشيدن انقلابمان كوشش كنيم تا ان‌شاءالله دست ابرجنايبتكاران شرق و غرب را از ميهن اسلاميمان كوتاه كنيم. شهید علي شريفي نژاد